Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 31 maja 2024 napisz DONOS@

Prośba o pomoc Czytelniczek i Czytelników 4lomza.pl

Główne zdjęcie
Zdjęcie ilustracyjne

Tydzień temu Magdalena Wdziękońska, liderka Szlachetnej Paczki w rejonie Łomża, zaapelowała o pomoc do Czytelniczek i Czytelników portalu 4lomza.pl - w naszym mieście i powiecie czekało jeszcze 18 rodzin na godne święta Bożego Narodzenia. - W ciągu tygodnia zgłaszali się Darczyńcy i na ostatniej prostej przed Finałem Szlachetnej Paczki w sobotę i niedzielę zostały nam tylko 3 rodziny, dwie z Łomży i jedna z gminy Kolno, które jeszcze czekają na obdarowanie. Czytelniczki i Czytelnicy, proszę serdecznie, pomóżcie świętemu Mikołajowi. Finał akcji 10. i 11. grudnia 2022 r.

Tydzień temu w czwartek Pani Magdalena w portalu 4lomza.pl mówiła, że wśród nas żyją dobrzy ludzie w skrajnej biedzie. - Chcemy przywrócić im poczucie wartości i nadzieję – zachęcała do wspólnej akcji liderka Szlachetnej Paczki w rejonie Łomża. Po tygodniu liczba potrzebujących rodzin zmalała z 18 do 7 w środę po południu, ale wieczorem było ich zaledwie 3, w tym jedna z Ukrainy. W Łomży na pomoc liczy samotna Pani Monika, 40-latka, która boryka się z chorobą i dlatego nie może podjąć pracy. Druga rodzina to Pani Kristina z mężem i 4-ką synów, którzy uciekli przed wojną w Ukrainie. 43-latka wychowuje z małżonkiem dzieci w wieku od 4 do 15, w tym jedno adoptowane. Natomiast trzecia rodzina z gminy Kolno to Pani Katarzyna, wdowa z 9-orgiem dzieci od 2 do 17 lat i z chorym teściem. Ich sytuacja, potrzeby i formularz zgłoszenia są w linku:  

 https://www.szlachetnapaczka.pl/wybor-rodziny/lista-rodzin/192

 

- Wierzę w to, że Czytelniczki i Czytelnicy 4lomza.pl pomogą nam, tak jak w ubiegłym roku, kiedy podczas łomżyńskiej edycji 54 rodziny otrzymały pomoc, bo w ostatniej chwili zgłosili się życzliwi Darczyńcy i pomogliśmy trzem rodzinom z Łomży i okolicy – przypomina Pani Magdalena. - Historia lubi się powtarzać, gdyż teraz również potrzeba Darczyńcy lub grupy Darczyńców dla 3 rodzin. Pamiętajcie, nie musicie być sami. Zaproście do współpracy i radości z robienia prezentów  swoją rodzinę, bliskich przyjaciół, dobrych znajomych, współpracowników z instytucji albo firmy, koleżanki i kolegów z klasy i społeczność uczelni. Powtórzę apel: zostańcie Państwo darczyńcami, aby łzy szczęścia, szczera wdzięczność, odzyskanie wiary w siebie i w ludzi była możliwa – to częste reakcje 54 rodzin z Łomży i powiatu, którym pomagaliśmy przed  rokiem. Prosimy o kontakt przez Redakcję 4lomza.pl: biuro@4lomza.pl oraz sms lub tel. red. 696  145  146.

Mirosław R. Derewońko
tel. red.  696 145 146

 

Drogi Darczyńco, czeka na Ciebie rodzina

Szlachetna Paczka szuka darczyńców dla dwóch rodzin

Szlachetna Paczka rozwozi dary i prosi o pomoc

Weekend Cudów Szlachetnej Paczki

 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę