Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 20 marca 2023 napisz DONOS@

Mlekovita przejmuje OSM Chojnice

Od 1 marca Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Chojnicach w województwie pomorskim wejdzie w skład Grupy Kapitałowej „Mlekovita”. Obecnie grupę tworzy siedem zakładów. Poza tym rodzimym w Wysokiem Mazowieckiem także zakłady w Mrągowie, Kowalewie Pomorskim, Chrzanowie, Kluczborku i Zakopanem. Mlekovita to największa mleczarska grupa kapitałowa w Polsce. Przerabia dziennie 10 proc. krajowej produkcji mleka, a 40 proc. produkowanych przez nią wyrobów trafia na eksport.


„Mlekovita” jest najdroższą marką w województwie podlaskim.
Krajowy Związek Spółdzielni Mleczarskich uznał Mlekovitę za Najlepszą Spółdzielnię Mleczarską w kraju i Największego Eksportera.
210204100642.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę