Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 28 maja 2024 napisz DONOS@

Wiadomo co działo się w piątek na Kanalnej

O zatrzymaniu 23-latka podejrzanego o posiadanie znacznej ilości narkotyków informują policjanci w komunikacie. Mężczyźnie grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Czytelnicy 4lomza.pl informowali redakcję o „wielu samochodach policyjnych” i „jakiejś akcji”, która miała miejsce w piątkowy wieczór na ulicy Kanalnej. Z opublikowanego we wtorek komunikatu dowiadujemy się o zatrzymaniu 23-latka podejrzanego o posiadanie znacznej ilości narkotyków. Z ustaleń kryminalnych wynikało, że w jego mieszkaniu mogą znajdować się narkotyki. Właśnie w piątek wieczorem mundurowi zapukali do drzwi łomżanina. Wyraźnie zaskoczony mężczyzna na widok policjantów próbował jeszcze w łazience wyrzucać do toalety foliowe torebki z "kryształem" - relacjonują policjanci. Na miejsce ściągnięto kilka radiowozów. Świadkowie mówili o 3-4, które około godziny 19. parkowały przy ulicy Kanalnej. 

Z opublikowanego komunikatu wynika, że 23-latek miał u siebie ponad 115 gramów klefedronu (4-CMC). To psychoaktywna substancja, jedna z podstawowych składników dopalaczy. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu, a następnego dnia usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości środków odurzających. 

W poniedziałek decyzją sądu na 3 miesiące trafił do aresztu. Zgodnie z ustawą o przeciwdziałaniu narkomanii, za to przestępstwo grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności. 

 

Foto:
Foto: fot. Policja

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę