Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 25 maja 2024 napisz DONOS@

Z zakazem i za kierownicą

Dwóch kierujących, mimo zakazu, postanowiło siąść za kierownicę pojazdów. Jeden z nich kierował ciągnikiem, drugi skodą.

Policjanci z łomżyńskiej drogówki informują o zatrzymaniu kierowcy, który zignorował sądowy zakaz prowadzenia pojazdów. Teraz mężczyźnie grozi do 5 lat pozbawienia wolności. W poniedziałek zatrzymany za przekroczenie prędkości w Miastkowie kierowca, okazał się być na zakazie. Za jazdę w stanie nietrzeźwości 47-latek otrzymał dożywotni zakaz kierowania pojazdami. Ponad to, był poszukiwany przez sąd w Ostrołęce celem ustalenia miejsca pobytu. Przekroczenie prędkości o 26 km/h skończyło się odholowaniem samochodu na parking i wnioskiem do sądu.

W Wiźnie  natomiast, w weekend policjanci zatrzymali traktorzystę, o którym wiedzieli, że nie powinien siadać za kierownicę. Kierowca, mimo że jechał trzeźwy, ma bezterminowy zakaz kierowania wszelkimi pojazdami. Jego także czeka sądowa rozprawa,  a sankcja za to przewinienie wynosi do 5 lat pozbawienia wolności. 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę