Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 21 maja 2024 napisz DONOS@

Uwaga ślisko!

Auto wpadło w poślizg, wypadło z drogi i uderzyło w słup. Na szczęście nikt poważnie nie ucierpiał. Rano IMGW wydało komunikat o możliwych marznących opadach deszczu, które mogą występować przez cały dzień.

W Modzelach Skudoszach w gminie Łomża skoda oktavia wpadła w poslizg i uderzyła w słup. Zdarzenie miało miejce o poranku we wtorek, w środku miejscowości. Pojazd jadąc od DK63, wyjeżdżając zza górki i na lekkim zakręcie wjechał w oblodzony fragment tej drogi. Pojazd zarzuciło, wpadł w poslizg i uderzył w słup. Ze wstępnych informacji wynika, że dwie osoby trafiły do szpitala. 

O 6:36 IMGW  w komunikacie przestrzegało przed marznącymi opadami deszczu. Wówczas prognoza przewidywała występowanie zjawiska przez cały dzień. Aktualizacja wydana o godz.7:30 na terenie powiatu łomżyńskiego już nie przewiduje takich zjawisk, a jedynie na północy województwa. 

Warto, szczególnie na drogach niżej klasy, w lasach, czy pagórkach zachować ostrożność ze względu prawdopodobne lokalne oblodzenia. 

 

Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę