Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 18 kwietnia 2024 napisz DONOS@

Pochmurny tydzień przed nami

Główne zdjęcie
Zdjęcie ilustracyjne

Tydzień pochmurny z opadami głównie deszczu i deszczu ze śniegiem. Mogą pojawić się też opady marznące. Temperatura oscylować będzie wokół zera stopni Celesjusza.

W poniedziałek zachmurzenie duże z opadami śniegu i deszczu ze śniegiem przechodzące w opady deszczu. Lokalnie opady deszczu mogą marznąć  powodując gołoledź. Temperatura maksymalna w granicach 1°C. Wiatr umiarkowany, wschodni i południowo-wschodni.

We wtorek zachmurzenie na ogół duże. Opady deszczu, przechodzące w opady deszczu ze śniegiem i śniegu.  Temperatura maksymalna w rejonie Łomży  2°C . Wiatr umiarkowany, z kierunków południowych.

W środę nadal dużo chmur, opady śniegu lub deszczu ze śniegiem. Temperatura maksymalna 1°C. Wiatr słaby i umiarkowany, południowo-zachodni.

W czwartek i piątek dużo chmur, chociaż, szczególnie w piątek możliwe przejaśnienia. Niewielkie opady deszczu i deszczu ze śniegiem.  Chłodniej temperatura w czwartek w granicach 0°C, a w piątek  -1°C. Wiatr słaby południowy i południowo-zachodni. 

W sobotę więcej opadów: deszczu i deszczu ze śniegiem. Temperatura maksymalna około 1°C. Wiatr słaby i umiarkowany, zachodni i północno-zachodni. 

Niedziela zapowiada się deszczowo. Możliwa także gołoledź i opady śniegu, a temperatura w granicach 0°C.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę