Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 13 czerwca 2024 napisz DONOS@

Nadciąga gołoledź

Zaostrza się sytuacja w pogodzie. W południe w rejonie Łomży popadał trochę śnieg, a synoptycy na popołudnie, noc i niedzielny poranek przestrzegają przed marznącymi opadami. Uwaga, na drogach ślisko.

Sytuacja na łomżyńskich drogach nie wygląda najlepiej. W południe w regionie padał śnieg, a z prognoz wynika, że jeszcze może poprószyć. Miejscami drogi są śliskie. Na DK61, w kierunku Ostrołęki, na wysokości motelu Viabaltika auto wypadło z drogi i dachowało. W tym miejscu są utrudnienia. Sytuacja jednak może się pogorszyć, ponieważ IMGW-PIB wydało ostrzeżenie pierwszego stopnia o zbliżających się marznących opadach. Z komunikatu Wojewódzkiego Centrum Zarządzania Kryzysowego Podlaskiego Urzędu Wojewódzkiego w Białymstoku wynika, że od godziny 15. dziś w sobotę (3.12) do godziny 10 w niedzielę (4.12) na terenie całego województwa może padać marznąca mżawka. Ostrzeżenie prawdopodobieństwo wystąpienia tego zjawiska pogodowego określa na poziomie 80 %. Warto zachować ostrożność na drogach jak i przemieszczając się chodnikami. Może być ślisko.

W tej chwili w regionie temperatura jest 2-3 stopnie poniżej zera, ale powoli będzie rosnąć. W niedzielę w południe może być już stopień lub dwa powyżej zera. 

 

Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę