Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 29 lutego 2024 napisz DONOS@

Ktoś podpalił drzewo na cmentarzu

Konieczna była interwencja straży pożarnej, aby ugasić pożar starego drzewa na cmentarzu. Najprawdopodobniej ktoś podłożył ogień w środku starego pnia.

Około godziny 8. ranow w sobotę wezwano strażaków do ugaszenia pożaru w środku starego drzewa. Ktoś podłożył ogień w środku pnia, a pusta przestrzeń sprawiła, że zadziałało jak komin i ogień zaczął piąć się do góry. Rzecz działa się w głównej alei cmentarza przy ul. Kopernika w Łomży. Drzewo znajduje się w rejonie starych nagrobków. Wydaje się być w kiepskim stanie, a ognień tylko pogorszył sytuację. 

W lutym, kiedy nad regionem przechodziły silne wiatry, jedno z drzew przewróciło się na nagrobki, kilka uszkadzając. 

 

240206081801.gif
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę