Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 20 maja 2024 napisz DONOS@

Narożnik z funkcją spania - czy poradzi sobie w małym mieszkaniu?

Małe mieszkania w bloku bywają standardem niejednej rodziny. Często zatem zdarza się, że 4-osobowe rodziny zamieszkują lokale o metrażach nieprzekraczających nawet 40m². Zwykle skład takiego mieszkania to zaledwie kuchnia, łazienka oraz dwa małe pokoje. Ciężko zatem wyobrazić sobie wygodne życie na takim metrażu, a jednak niejedna rodzina doskonale sobie radzi, a co najważniejsze - jest szczęśliwa. Kluczem do sukcesu jest umiejętne rozstawienie poszczególnych mebli, czy sprzętów oraz jednocześnie pójście na kilka kompromisów, które niejednokrotnie okazują się strzałem w dziesiątkę. Przykładem takiego rozwiązania jest np. narożnik z funkcją spania.

Jak połączyć salon i sypialnię w jedno?

 Zagospodarowanie małej łazienki czy kuchni nie sprawia, aż tak wiele problemów. Często producenci sprzętu elektrycznego oferują możliwość zabudowy zmywarki, pralki, czy nawet lodówki. Jesteśmy w stanie wówczas urządzić małe pomieszczenia w taki sposób, aby zapewnić sobie wszystkie niezbędne sprzęty, bez większych kompromisów. Co, jednak jeśli posiadamy niewielki pokój, który w dzień spełnia funkcję salonu, a wieczorem zamienia się w sypialnię? Jak pogodzić oraz najważniejsze, jak połączyć oba te pomieszczenia, aby stanowiły razem jedną całość, a na co dzień zachwycały swoim kunsztem oraz pomysłowością w urządzeniu? Kluczem do sukcesu jest pomysł oraz dobra aranżacja.

Decydując się na małe mieszkanie, często zmuszeni jesteśmy wykazać się niemałą pomysłowością oraz sprytem, aby pomieścić wszelkie niezbędne sprzęty w danym pokoju. Coraz więcej Polaków decyduje się ostatnio na rozwiązanie, które nie tylko świetnie wygląda w ciągu dnia, a dodatkowo idealnie sprawdza się w nocy. Mowa oczywiście o narożniku z funkcją spania. 

Wybór najczęściej pada na narożnik z funkcją spania

Narożnik rozkładane to rozwiązanie, które sprawdzi się idealnie w każdym małym mieszkaniu. Za dnia posiadamy w swoim pokoju piękną sofę, która niejednokrotnie zachwyci nas swoim wykonaniem oraz wygodą, a w nocy zamieni się w łóżko dzięki, któremu w końcu będziemy mogli porządnie się wyspać, bez obawy o jakikolwiek ból pleców. Dobre narożniki z funkcją spania posiadają również regulowane oparcia oraz podłokietniki, co pozwoli dostosować idealne pod nas ustawienia oraz zapewnić doskonały relaks przy dobrym filmie, bądź z ulubionej książce w ręce.

Jedną z najbardziej pożądanych funkcji takiego rozwiązania, jest zdecydowanie fakt, że w ciągu dnia nasz narożnik niczym nie przypomina rozkładanego łóżka, a samo jego rozłożenie jest proste, lekkie i nie zajmuje wiele czasu. Dzięki takiemu rozwiązaniu jesteśmy w stanie postawić w naszym małym pokoju jeden mebel, który doskonale poradzi sobie z pełnieniem funkcji zarówno sofy, jak i łóżka. Narożnik z funkcją spania jest zatem zdecydowanym numerem jeden, jeśli chodzi o aranżację małego salonu, który nocą pełni równocześnie funkcję naszej sypialni.

Zakupy w dobie kryzysu

W dobie szalejącej inflacji oraz ogólnego kryzysu energetycznego, coraz więcej Polaków decyduje się na zakup małych skromnych mieszkań, zamiast kilkupokojowych apartamentów. Niestety, ceny mieszkań na rynku zdecydowanie przewartościowały niejedne plany mieszkaniowe Polaków. Jednak z aranżacją małego mieszkania również jesteśmy w stanie sobie bez problemów poradzić, jeśli tylko weźmiemy pod uwagę kilka czynników. Niejednokrotnie przyjdzie nam zatem szukać alternatywnych rozwiązań dla danego sprzętu. Zamiast pralki i suszarki wybierzemy pralko-suszarkę, a zamiast sofy i łóżka - najlepszym rozwiązaniem będzie narożnik z funkcją spania. 

tekst płatny

 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę