Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 07 marca 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Spokojna sylwestrowa noc.

Sylwestrowa noc na Podlasiu upłynęła w miarę spokojnie. Nie obyło się niestety bez tragedii. Prawdopodobnie zbyt intensywna zabawa była przyczyną śmierci 25-letniego mieszkańca Supraśla. Mężczyzna chorował na serce. Karetki pogotowia ratunkowego wyjeżdżały ponad 100 razy ale lekarze nie zanotowali szczególnie ciężkich przypadków. Najczęściej były to drobne urazy kończyn lub głowy, spowodowane upadkami na chodnikach lub parkiecie. Równie spokojny dyżur mieli podlascy policjanci. Kila razy interweniowali podczas domowych nieporozumień, zatrzymali też kilku nietrzeźwych kierowców. Na drogach naszego regionu doszło do trzech wypadków, w których 4 osoby zostały ranne.


Brak wyobraźni kosztował uraz kręgosłupa młodego mieszkańca powiatu sejneńskiego. 16-latek wybrał się na przejażdżkę ciągnikiem dziadka. Na śliskiej nawierzchni stracił panowanie nad pojazdem, zjechał do rowu i wylądował pod traktorem. W miejscowości Zalesie w gminie Nurzec-Stacja strażacy gasili samochód osobowy Audi. Niestety znaleźli w nim zwęglone zwłoki mężczyzny. Na razie nie wiadomo jak doszło do pożaru samochodu.
210305125821.png

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę