Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 28 lutego 2021 napisz DONOS@

4lomza.pl w 2005 roku

Główne zdjęcie
liczba użytkowników w poszcególnych miesiącach 2005 i 2004 roku

6 mln 380 tys odsłon, 1 mln 187 tys wizyt i 443 tys użytkowników – to podstawowe dane dotyczące popularności portalu www.4lomza.pl w 2005 roku. Rekordowym miesiącem pod względem liczby odsłon był listopad. Strony portalu wyświetlane były aż 763 tys 812 razy. Pod względem liczy wizyt i użytkowników listopadowe rekordy pobił grudzień. W ostatnim miesiącu starego roku na www.4lomza.pl było 45 tys internautów.

użytkownicy z zagranicy
użytkownicy z zagranicy
Ruch na portalu www.4lomza.pl mierzony jest przed dwa niezależne systemy opracowane przez firmę Gemius – lidera pomiaru ruchu w internecie. Badanie gemiusDirectEffect dla portalu prowadzi firma AdOcean, a gemiusTraffic firma stat.pl.
200829104429.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę