Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 25 lutego 2021 napisz DONOS@

Paraliż komunikacyjny...

Intensywne opady śniegu paraliżują ruch w Łomży i regionie. Na ulicach miasta leży gruba warstwa śnieżnego błota. Jest bardzo ślisko, a samochody poruszają bardzo wolno. Od wczesnych godzin popołudniowych w regionie pada na zmianę najpierw śnieg, później deszcz, a teraz ponownie śnieg...

Jak informuje dyżurny z Powiatowego Centrum Ratowniczego 112 - w Łomży i regionie na szczęście jak na razie (do godz. 18.00) nie zanotowano żadnych wypadków. Drogowcy i policjanci ostrzegają przed gołoledzią, która może wystąpić na drogach... Synoptycy zapowiadają, że taka pogoda utrzyma się przez całą noc i jutrzejszy poranek. W sobotę w trakcie dnia możliwe są dalsze opady śniegu ale nie będą one już tak intensywne.

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę