Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 19 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Uwaga! będzie sypało

Centralne Biuro Prognoz Meteorologicznych w Warszawie informuje, że dnia 30.12.2005r. od wczesnych godzin porannych w województwach południowo – wschodnich wystąpią intensywne opady śniegu. Do wieczora dotrą do woj. podlaskiego i warmińsko – mazurskiego. Prognozowany przyrost pokrywy śnieżnej 5 – 15 cm.

Największe opady spodziewane są na północnym wschodzie i tam oprócz śniegu może padać marznący deszcz powodujący gołoledź. Dość silny i porywisty wiatr będzie powodował zwieje i zamiecie śnieżne. W sobotę 31.12.2005r. opady będą już znacznie słabsze. Prognozowane zjawiska będą powodować m. in. utrudnienia w komunikacji i uszkodzenia linii energetycznych.
210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę