Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 15 maja 2021 napisz DONOS@

Morderstwo po libacji

Tragicznie zakończyła się poświąteczna kolacj w jednym z mieszkań w Wysokiem Mazowieckiem. Mężczyzna zadusił swoją konkubinę. Jak ustaliła policja po suto zakrapianej kolacji, 39-letnia kobieta pokłóciła się ze swoim konkubentem. Sprzeczka szybko przerodziła się w awanturę i wtedy mężczyzna rzucił się na swoją partnerkę z pięściami. Najpierw przewrócił ją na podłogę, a potem dusił.

Mężczyznam, gdy kobieta przestała oddychać, poszedł do sąsiada, by ten zadzwonił po pogotowie ratunkowe. To właśnie lekarz powiadomił policję, że kobieta została zamordowana. Policjanci zatrzymali mordercę. Był pijany, miał 2,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu.

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę