Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 08 czerwca 2023 napisz DONOS@

150 tyś. zł kary dla Szeptel

Komisji Papierów Wartościowych i Giełd 30 marca 2004 roku nałożyła na Spółkę karę pieniężną w wysokości 150.000,00 (sto pięćdziesiąt tysięcy ) złotych z powodu niewykonania obowiązków określonych w art. 81 ust. 1 pkt 3 Ustawy z dnia 21.08.1997 r. - Prawo o publicznym obrocie papierami wartościowymi.

Decyzja została wydana po przeprowadzonym postępowaniu wszczętym po powzięciu przez Urząd Komisji wiadomości o nie przekazaniu przez Spółkę raportu bieżącego informującego o złożeniu przez Spółkę w dniu 5 marca 2003 roku wniosku o otwarcie postępowania układowego.
Szeptel uważa, że kara jest niewspółmierna do uchybienia i zapowiada skorzystanie z przysługującego jej prawa do złożenia do Komisji Papierów Wartościowych i Giełd wniosku o ponowne rozpatrzenie sprawy.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę