Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 08 maja 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radionadzieja.pl

Spotkanie młodych w TAIZE

Niemal 50 osób z diecezji łomżyńskiej wyjeżdża na spotkanie młodych Taize. W tym roku spotkanie odbędzie się w Mediolanie, stolicy Lombardii – krainy w północnych Włoszech. Będzie to już 28-e Europejskie Spotkanie Młodych animowane przez Taizé. Przez kilka najbliższych dni - od jutra do nowego roku - modlić się tam będą tysiące młodych ludzi z całej Europy, a nawet innych kontynetów.

Pielgrzymów z diecezji łomżyńskich do Mediolanu prowadzi kleryk Grzegorz Suchta.
Europejskie Spotkanie Młodych Taize są częścią pielgrzymi zaufania przez ziemię, „zapoczątkowanej trzydzieści lat temu przez Brata Roger”. Ostatnio etapami pielgrzymki były: Lizbona, Hamburg, Paryż i Budapeszt.

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę