Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 04 grudnia 2022 napisz DONOS@

Łobodziński wrócił do treningów i na podium

Główne zdjęcie
Piotr Łobodziński, (fot. archiwum)

Piotr Łobodziński (KS PREFBET-SONAROL) najlepszy Towerrunner Świata, po rocznej przerwie spowodowanej pandemią i „wypaleniem” zawodowym, wznowił treningi i już w pierwszym starcie zwyciężył w Biegu Na Varso Tower w Warszawie. W kategorii kobiet najlepsza była Iwona Wicha, także zawodniczka KS PREFBET-SONAROL.

Iwona Wicha
Iwona Wicha

Pandemia duże piętno odcisnęła na biegających po budynkach sportowcach. Ze względu na obostrzenia i zamykanie wejść do wieżowców, cała dyscyplina stanęła. Negatywnie odbiło się to na kondycji psychicznej wielu zawodników, w tym Piotra. Zawodnik z czołówki światowej przypłacił to zdrowiem i przerwą. Na szczęście dwa miesiące temu wrócił do treningów i pierwsze efekty już widać. Zwyciężył w rozgrywanym w weekend w Biegu Na Varso Tower w Warszawie, gdzie startowali zawodnicy z sześciu krajów. Wśród kobiet najlepsza była także reprezentantka łomżyńskiego klubu, Iwona Wicha. Zawodniczka zajęła 3-cie miejsce także na dystansie 5km w „Biegu z Radością Malucha”.

Monika Nawrat zwyciężyła na dystansie 10 km na Bemowie w imprezie pod nazwą „Bieg przeciw przemocy-Widzisz? -Reaguj”, także w Warszawie.

Niezmordowany Mateusz Niemczyk z czasem 30,42 min. zwyciężył na dystansie 10km w 30-tym Biegu Kociewskiego w Stargardzie Gdański. To jego nowy, dobry rekord życiowy.

Olga Ochal-Kalendarova i Iwona Bernardeli  biegały na dystansie 8 km w składzie drużyny, która zdobyła brązowy medal Mistrzostw Świata Wojsk. Na przełajowych trasach w portugalskiej Beji Polki były najlepsze z Europejek, choć musiały uznać wyższość drużyn Bahrajnu i Kenji. 

Podczas Mistrzostw Makroregionu w biegach przełajowych startowała czwórka naszych biegaczy, która wywalczyła 5 punktów a najlepiej wypadł Konrad Zaleski zdobywca 2 pkt., który zajął 3-cie miejsce na dystansie 2000 metrów.

 

mm
pt, 14 października 2022 10:08
Data ostatniej edycji: pt, 14 października 2022 20:30:19

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę