Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 16 maja 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radionadzieja.pl

Wigilia dla samotnych

Będzie kapusta z grzybami, barszcz z uszkami i tradycyjny śledź – to wszystko pojawi się na stołach wigilijnych wielu mieszkańców regionu. Prawdziwą wigilijną wieczerzę spożyją także ludzie samotni i bezdomni. Wigilijne spotkanie dla najuboższych, połączone z kolacją, organizuje Caritas Diecezji Łomżyńskiej. W sobotę na pierwszą gwiazdkę osoby samotne i bez dachu na głową będą mogły czekać w Kuchni Caritas. Przyjść może każdy potrzebujący bliskości i świątecznego ciepła – mówi Łukasz Sidorowicz z Caritas Diecezji Łomżyńskiej.

Wigilia dla osób samotnych i bezdomnych rozpocznie się o godz. 15-30 w Kuchni Caritas w Łomży przy ul. Giełczyńskiej.

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę