Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 21 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Chińskie lampki są dobre

Białostocki oddział Państwowej Inspekcji Handlowej skontrolował kilkadziesiąt partii chińskich lampek choinkowych. Kontrolę przeprowadzono zarówno w sklepach jak i hurtowniach oferujących tego typu wyroby. Wyniki inspekcji były zaskoczeniem nawet dla samych kontrolujących. Na kilkadziesiąt przebadanych kompletów lampek choinkowych, świecących łańcuchów i tzw. grilandów nie stwierdzono nawet jednej nieprawidłowości.

Wszystkie importowane z Chin produkty miały nie tylko polskie instrukcje, ale także wszystkie wymagane prawem Unii Europejskiej certyfikaty. Poza tym co podkreślają inspektorzy PIH wszystkie przebadane lampki były sprawne i nie stwierdzono by mogły stwarzać zagrożenie dla życia i zdrowia użytkowników.
210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę