Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 23 marca 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi ze strony: www.radio.bialystok.pl

Osiem przedstawień zobaczą łomżanie podczas drugiego dnia Festiwalu Teatrów Młodzieżowych.

W Łomży trwa II Ogólnopolski Festiwal Teatrów Młodzieżowych. Łomżanie długo będą wspominać wczorajszy spektakl "Audiencja piąta" według Bogusława Schaffera w mistrzowski sposób zaprezentowany wieczorem przez Andrzeja Grabowskiego. Było jednak także sześć innych niezwykłych spektakli. Zdecydowanie jedną z najważniejszych była prezentacja , szkoda że pozakonkursowa - przygotowana przez łomżyński teatr produkcyjny o łysej śpiewaczce Ionesco?


A dziś - drugi dzień teatralnego święta i kolejnych osiem przedstawień. Festiwalowy dzień rozpoczyna się o 11.00 prezentacją warszawskiego teatru Parabuch. Potem zobaczymy również teatry z Katowic, Torunia, Podkowy Leśnej, Wrocławia, Ożarowa Mazowieckiego. Dopiero o 21.50 znaleziono czas - w ramach imprez towarzyszących - na koncert Studia piosenki PopArt. I wieczór integracyjny. A II Łomżyński Tumult Teatralny zakończy się jutro, i właśnie jutro o 16. poznamy laureatów festiwalu.
210204100642.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę