Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 05 grudnia 2023 napisz DONOS@

Kierowca z ponad 3 promilami

Ponad 3 promile alkoholu miał kierowca, który w niedzielę wjechał w barierki ochronne. Inny pędził ponad miarę w Marianowie. Obaj stracili prawa jazdy.

Po godzinie 16 w niedzielę kierujący hondą nie dostosował prędkości do warunków na drodze i uderzył w barierki ochronne. Tak brzmiało zawiadomienie, jakie wpłynęło do łomżyńskiej policji. Na miejscu okazało się, że 26-letni mieszkaniec powiatu ostrowskiego był pijany. Badanie alkometrem wykazało u niego ponad 3 promile alkoholu w organizmie. Teraz, poza stratą prawa jazdy, grodzi mu do 2 lata więzienia.

Prędkość była także przyczyną utraty prawa jazdy przez 65-letniego mieszkańca powiatu suwalskiego. Także w niedzielę po godzinie 8 rano w Marianowie jechał 107 km/h, co oznacza przekroczenie dopuszczalnej prędkości o 57 km/h i zatrzymanie prawa jazdy. Kierowca otrzymał także 1500-złotowy mandat.

 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę