Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 04 grudnia 2023 napisz DONOS@

Wypadek motolotni pod Łomżą

Dwie osoby zginęły w wypadku motolotni. Statek powietrzny spadł na pole między Marianowem a Budami Czarnockimi.

Kilkanaście minut przed godziną 20 motolotnia z dwiema osobami na pokładzie spadła na pole. Na miejscu zginęło dwóch mężczyzn w wieku 32 i 53 lat. Nie wiadomo z jakiej wysokości spadła, ani o jakichkolwiek problemach z lotem. Nie wiadomo też czy była to może nieudana próba lądowania. Ponoć na miejscu czuć było paliwo, ale to niepotwierdzona informacja. Motolotnia leżała kołami do góry.

Tego wieczoru było praktycznie bezchmurnie, a na poziomie gruntu prawie bezwietrznie. Na miejscu pracują strażacy i policjanci. 

Policja pod nadzorem prokuratora wyjaśnia okoliczności zdarzenia.

 

Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę