Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 30 września 2023 napisz DONOS@

Pożar kamienicy przy Dwornej

W sobotni poranek w mieszkaniu przy ulicy Dwornej w Łomży wybuchł pożar. Ewakuowano dwie rodziny, w akcji brało udział 4 zastępy straży pożarnej plus zwyżka.

Kilka minut przed godziną 7 rano, w prawdopodobnie niezamieszkałym mieszkaniu przy ulicy Dwornej 58, wybuchł pożar. Dym wyczuł i zauważył jeden z mieszkańców kamienicy. To on powiadomił służby ratunkowe, a sam razem z żoną i dziećmi oraz sasiadką opuścili budynek.
Ze wstępnych informacji wynika, że pożar wybuchł w mieszkaniu na pierwszym piętrze, które uchodzi za niezamieszałe. Na miejsce skierowano 4 wozy ratowniczo-gaśnicze z PSP w Łomży i OSP w Piątnicy oraz drabinę strażacką. To stary budynek ze stropami jeszcze z trzciny. Istniało duże ryzyko, że cały mógłby stanąć w płomieniach. Na szczęście strażacy opanowali sytuację.

Na razie nieznane sa przyczyny wybuchu pożaru. Decyzją nadzoru budowlanego z dalszego użytkowania wyłączono mieszkanie, w którym doszło do pożaru.

 

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę