Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 23 września 2023 napisz DONOS@

Napad na motocyklistów w Czerwonym Borze

Do napadu rabunkowego i pobicia z użyciem niebezpiecznego narzędzia doszło na zlocie motocyklowym w Czerwonym Borze. W związku z tym zajściem Prokuratura Okręgowa w Łomży informuje o trzech osobach tymczasowo aresztowanych.

Do napadu doszło w nocy 10 lipca 2022 roku w Czerwonym Borze, ale Prokuratura Okręgowa w Łomży teraz informuje o zdarzeniu. Z ustaleń wynika, że członkowie konkurencyjnego klubu motocyklowego wtargnęli na teren zlotu jaki był organizowany przez motocyklistów zrzeszonych w ramach zambrowskiej grupy motocyklowej Żubr. Wówczas miało dojść do napadów rabunkowych na członków klubu motocyklowego Żubr oraz pobicia z użyciem niebezpiecznego narzędzia jednego z członków klubu. 

W związku z tym trzech mężczyzn: Adrian K, Marcin Ch. oraz Jarosław N., decyzją Sądu Rejonowego w Zambrowie, na wniosek Prokuratora Rejonowego w Zambrowie, na trzy miesiące trafili do tymczasowego aresztu.

Mężczyźni podejrzani są o dokonanie przestępstw kwalifikowanych, czyli szczególnie niebezpiecznych w ramach art. art. 280 § 1 i 2 kk, czyli napadu rabunkowego, rozboju z niebezpiecznym narzędziem; z art. 159 kk, czyli pobicia z użyciem niebezpiecznego narzędzia; oraz art. 193 kk, czyli naruszenia miru domowego. 

Prokuratura nie chce ujawniać bliższych szczegółów zajścia, a prowadzone śledztwo określa mianem rozwojowego. 

 

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę