Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 22 września 2023 napisz DONOS@

Leją asfalt na Księcia Stanisława

Główne zdjęcie
Ulica Księcia Stanisława

W kilku lokalizacjach na łomżyńskich ulicach należy spodziewać się utrudnień w ruchu. Jak informuje Ratusz związane jest to z prowadzonymi inwestycjami drogowymi.

W czwartek (dziś 28.07) na ulicy Księcia Stanisława planowane jest rozpoczęcie robót bitumicznych na zadaniu pn. "Budowa dróg gminnych w Łomży w rejonie ulic Ks. Stanisława i Zawadzkiej". Prace potrwają kilka dni i będą wiązały się z utrudnieniami w dojeździe do budynków mieszkalnych wielorodzinnych. 

Do końca tygodnia mają potrwać prace i w związku z tym pojawią się utrudnienia na ulicy Wojska Polskiego w Łomży od ul. Polnej do ul. Piwnej. Spowodowane jest to usuwaniem zastoiska wody na wysokości wlotu ulicy Piwnej i wlotu ulicy Nowoprojektowanej oraz wad włazów studni kanalizacji deszczowej.

 

Nowe ulice w mieście

 

Foto: Ulica Księcia Stanisława
Foto: Ulica Wojska Polskiego
Foto: Ulica Wojska Polskiego

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę