Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 02 marca 2021 napisz DONOS@

Promocja wewnętrzna z dnia 21.12.2005

Miło nam poinformować, iż w dniu 16 grudnia br. na uroczystej Gali Finałowej VII edycji programu Promocji Kultury Przedsiębiorczości „Przedsiębiorstwo Fair Play” uhonorowano naszą członkowską firmę Fargotex tytułem Przedsiębiorstwa Fair Play.
W ramach programu oceniane są wszystkie aspekty działalności firmy, sposób i styl prowadzenia działalności gospodarczej. Oznacza to, że brane są pod uwagę nie tylko wyniki ekonomiczne czy jakość wyrobów przedsiębiorstwa, ale przede wszystkim właściwe relacje z pracownikami, kontrahentami, klientami, lokalną społecznością i władzami publicznymi.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Z poważaniem

Dyrektor biura Łomżyńskiej Izby Przemysłowo- Handlowej
Tomasz Chrostowski


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę