Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 26 września 2023 napisz DONOS@

Wypadek na drodze do Nowogrodu

Samochód osobowy zderzył się z ciągnikiem na drodze Łomża - Nowogród. Trzy osoby w tym dwoje dzieci zostało poszkodowanych, droga w tym miejscu jest zablokowana.

Kilkanaście minut po godzinie 10 na drodze wojewódzkiej 645 między Kupiskami a Mątwicą doszło do zderzenia samochodu osobowego z ciągnikiem rolniczym. Ze wstępnych, informacji wynika, że do zderzenia doszło podczas wyprzedzania przez porsche typu suv ciągnika rolniczego, który kręcał w lewo. W takiej sytuacji doszło do wypadku, w wyniku którego ciągnik rozpadł się na dwie cześci. Porsche natomiast, jak wynika z relacji świadka, uderzyło w barierkę, zrobiło salto w powietrzu i uderzyło w kolejne barierki na ścieżce rowerowej. Do szpitala trafił 21 letni kierowca ciągnika i 11 letni chłopiec, który z nim podróżował. Także 11 letni chłopiec  jadący porsche trafił do szpitala. Siła uderzenia była tak duża, że koło ciągnika wylądowało w zbożu około 100 metrów dalej.

W tej chwili droga w tym  miejscu jest zablokowana. Policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia drogowego.

Organizacja ruchu w tym miejscu?
O własciwą organizację ruchu w tym miejscu pytają stojący w korku kierowcy. W połowie maja ubiegłego roku, prawdopodobnie w ten sam sposób doszło do podobnego wypadku. Wówczas jedna z poszkodowanych osób zmarła w szpitalu. Wtedy także ciągnik skręcał w lewo i został uderzony przez wyprzedzającą osobówkę.

Być może warto zastanowić się i w tym miejscu, ze względu na skrzyżowanie z dwiema drogami gruntowymi, na odcinku koło 200 metrów wprowadzić zakaz wyprzedania.  

Warto zwrócić uwagę także na często uczęszczaną ścieżkę rowerową, która biegnie obok tej drogi. Dziś, gdyby jechał tamtędy rowerzysta, nie miałby najmniejszych szans.

 

Aktualizacja

Ruch odbywa się bez utrudnień.

 

Wypadek ciągnika z osobówką

 

 

 

230804070022.gif
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę