Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 06 grudnia 2023 napisz DONOS@

Telewizja internetowa – dlaczego warto?

Naziemne kanały telewizyjne niezmiennie cieszą się popularnością, lecz telewizja internetowa zdobywa coraz więcej zwolenników. Ma ona wiele zalet, lecz także kilka wad, o których należy wiedzieć przed wykupieniem pakietu. Czy warto korzystać z telewizji internetowej?

Telewizja internetowa – dlaczego warto?

Zapomnij o antenach, wystarczy dostęp do internetu, by cieszyć się ulubionymi programami, gdziekolwiek jesteś. Spokeo.pl – Twój nowy program telewizyjny możesz mieć zawsze przy sobie. Jeśli nie potrzebujesz wielu kanałów, nie musisz kupować całego pakietu. Wybierz swoje ulubione, np. mecze piłkarskie, nowości filmowe, muzyka.

Telewizja internetowa jest bardzo wygodna dla osób, które często wyjeżdżają, wszędzie można ją ze sobą zabrać i korzystać z niej na różnych urządzeniach, na telewizorze, komputerze, laptopie, a także na tablecie czy telefonie. Poznaj jej wady i zalety.

 

Ile kosztuje telewizja internetowa?

Ceny TV przez internet nie można jednoznacznie określić. Zależy ona od pakietu, jaki wybierzemy. Do zalet tej telewizji należy niewątpliwie fakt, że mamy do niej dostęp również za darmo. TTV Online – gdzie oglądać? Wystarczy zarejestrować się na portalu streamingowym, by cieszyć się ulubionymi programami bez opłat.

 

Możesz więc wypróbować wersję darmową, a także zdecydować się na płatną, jeśli uznasz, że to coś dla Ciebie. Telewizja online jest i tak znacznie tańsza od stacjonarnej telewizji cyfrowej. Ponadto użytkownicy premium TTV Online zyskują dostęp do różnych funkcji portalu. Mogą na przykład komunikować się z użytkownikami, komentować i oceniać filmy i seriale, oznaczać programy do obejrzenia.

 

Zalety telewizji internetowej

Oprócz możliwości darmowego dostępu do programów i mobilności, istotną zaletą telewizji online jest niezależność użytkownika. Nie ma konieczności zawierania umowy na długi okres, możesz bez żadnych konsekwencji zrezygnować i po okresie wypowiedzenia, który trwa najwyżej miesiąc, przejść do konkurencji.

 

Czy telewizja cyfrowa odejdzie więc do lamusa? Nic na to nie wskazuje. Szklane ekrany zapewniają nam wygodną i niedrogą rozrywkę, bez konieczności wyjścia z domu już od dawna. Historia telewizji – to warto wiedzieć! Wygodna kanapa to zawsze kusząca alternatywa, lecz telewizja internetowa to idealna propozycja dla aktywnych. Korzystaj z niej nie tylko w domowym zaciszu.

 

Wady telewizji online

Aby korzystać z telewizji przez internet, niezbędne jest szybkie łącze. Jeśli Twój internet nie jest dość mocny, jakość odtwarzania programów może być obniżona. Warto to sprawdzić i w razie potrzeby zmienić dostawcę mobilnego internetu.

 

Wadą telewizji internetowej jest też brak możliwości zablokowania dostępu do niektórych nieodpowiednich treści dzieciom. Nie można założyć kontroli rodzicielskiej, jak w telewizji satelitarnej. Trzeba więc zwracać baczną uwagę na to, co oglądają najmłodsi.

 

Telewizja internetowa ma jednak więcej zalet niż wad. Czy warto z niej korzystać? Na pewno wiele osób, biorąc pod uwagę własny styl życia, odpowie - zdecydowanie tak!

tekst płatny


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę