Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 09 maja 2021 napisz DONOS@

Fargotex Fair Play

Łomżyńska firma Fargotex otrzymała certyfikat „Przedsiębiorstwo Fair Play” 2005. Program Promocji Kultury Przedsiębiorczości „Przedsiębiorstwo Fair Play” organizuje Instytut Badań nad Demokracją i Przedsiębiorstwem Prywatnym, a głównym jego celem jest promocja zasad zasad społecznej odpowiedzialności biznesu, etyki i kultury przedsiębiorczości.

Łomżyński Fargotex znalazła się w grupie 613 firm z całej Polski, które w tym roku uzyskały Certyfikaty Przedsiębiorstwo Fair Play. Spółka powstała w 1999 roku. Zajmuje się importem i sprzedażą w kraju tkanin meblowych.

Wśród 16 firm z województwa podlaskiego nagrodzonych certyfikatem Przedsiębiorstwo Fair Play 2005 znalazła się także grajewska firma Przedsiębiorstwo Drogowo-Mostowe "UNIDROG" Sp. z o.o.

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę