Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 02 października 2023 napisz DONOS@

Nie było miejsca dla ciebie...

Trzej Królowie, pastuszkowie, aniołowie, ale także kurpianka i raper przyszli pokłonić się nowo narodzonemu Jezusowi... W Gminnym Ośrodku Kultury w Piątnicy podopieczni miejscowych Warsztatów Terapii Zajęciowej wystawili spektakl bożonarodzeniowy. Niepełnosprawni intelektualnie swoim jasełkom nadali tytuł „Nie było miejsca dla Ciebie”.

Warsztaty są placówką pobytu dziennego dla 30 osób niepełnosprawnych intelektualnie z terenu powiatu łomżyńskiego oraz Łomży. Podopieczni mają co najmniej 16 lat. Celem prowadzonej rehabilitacji jest ogólny rozwój uczestników, nauka i rozwijanie umiejętności wykonywania czynności życia codziennego, nabywanie sprawności psychofizycznych oraz przygotowanie do życia w środowisku społecznym. To w ramach terapii przygotowano także dziś wystawiony spektakl. Wystąpiło w nim większość podopiecznych placówki.
Na widowni w piątnickim GOK-u poza najbliższymi i opiekunami zasiedli zaś ci, którzy placówkę wspierają nie tylko od święta... Najbardziej zaangażowanym w pomoc dla piątnickich Warsztatów Terapii Zajęciowej wręczono pamiątkowe upominki.

Spotkanie wigilijne Warsztatu Terapii Zajęciowej w Piątnicy odbyło się już po raz 6-ty. Uczestnicy – zamiast opłatkiem – symbolicznie podzielili się chlebem.
230804070022.gif
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę