Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 06 grudnia 2023 napisz DONOS@

Pogoda na najbliższy tydzień

Początek tygodnia upalny i burzowy. Od środy nieco chłodniej. Znad Atlantyku będzie napływało wilgotne powietrze polarne morskie. Dużo przelotnych opadów deszczu. Koniec tygodnia ponownie z burzami.

W poniedziałek zachmurzenie małe i umiarkowane, okresami duże. Miejscami przelotne opady deszczu i burze. Temperatura maksymalna do 27°C . Wiatr słaby, okresami umiarkowany, z kierunków zachodnich. W czasie burz porywy wiatru do 85 km/h.

We wtorek zachmurzenia małe i umiarkowane,  wzrastające do dużego. Temperatura maksymalna do 24°C. Wiatr słaby, okresami umiarkowany, z kierunków zachodnich i północnych. 

W środę i czwartek zachmurzenie umiarkowane, okresami duże.  Możliwy przelotny deszcz, głównie na północy i wschodzie Polski. Zdecydowanie chłodniej , temperatura do 22°C we środę i do 20°C we  czwarterk. Wiatr słaby i umiarkowany, zachodni i północno-zachodni.

Od piątku  do niedzieli zachmurzenie umiarkowane i duże. Miejscami przelotne opady deszczu i burze. Temperatura maksymalna  do 23-24°C.  Wiatr słaby i umiarkowany, z kierunków zachodnich i północnych. W czasie burz porywy do 70 km/h.

 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę