Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 09 czerwca 2023 napisz DONOS@

Podejrzany o zabójstwo w Śniadowie w rękach policji

Główne zdjęcie
Fot. Policja

Na trzy miesiące trafił do aresztu 33-latek podejrzany o zabójstwo w miniony czwartek 65-latka w Śniadowie. Zatrzymał go dzielnicowy, który był na wolnym i przypadkiem znalazł się niedaleko miejsca zbrodni.

Do zdarzenia doszło w czwartek wieczorem w Śniadowie podczas picia alkoholu. Policjanci zgłoszenie otrzymali po godzinie 20., a wynikało z niego, że „w jednym z domów w Śniadowie leży na podłodze zakrwawiony sąsiad”. Z relacji policjantów wynika, że w tym miejscu wcześniej trzech mężczyzn piło alkohol. W pewnym momencie doszło do awantury pomiędzy 33 i 65-latkiem. Młodszy z mężczyzn miał uderzyć starszego kolegę krzesłem. Ataku tego nie przeżył 65-latek, a napastnik po zdarzeniu uciekł. 

Podejrzany o zabójstwo, choć trochę przez przypadek, szybko znalazł się w rękach policjantów. W tym samym bowiem czasie będący na wolnym dzielnicowy z miejscowego posterunku jechał rowerem. Zaczepiła go mieszkanka Śniadowa, która poinformowała go o zabójstwie. Jak czytamy w komunikacie policji, już po kilku minutach policjant na wolnym zatrzymał 33-latka. Mężczyzna na ubraniu i ciele miał widoczne ślady krwi.  

Podejrznemu 33-latkowi postawiono zarzut zabójstwa i w piątek decyzją sądu mężczyzna trafił na 3 miesiące do aresztu. Za to przestępstwo kodeks karny przewiduje karę dożywotniego pozbawienia wolności.

 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę