Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 21 września 2023 napisz DONOS@

Kolizja na wjeździe do Łomży

Przed starym mostem od strony Łomży, audi najechało na tył forda. Nikomu nic się nie stało, utrudnienia mają skończyć się lada chwila.

1200 zł mandatu i 6 punktów karnych kosztowało kierowcę audi najechanie na tył pojazdu poprzedzającego. Kilkanaście minut przed godziną 10 na ul. Zjazd, w ciągu drogi DK61, doszło do kolizji dwóch aut. Na szczęście nikomu nic się nie stało, choć wystrzeliły poduszki powietrzne. Na miejscu pracują policjanci, a strażacy kierują ruchem. Mogą tworzyć się korki, ale jak informuje łomżyńska policja, wkrótce ruch powinien odbywać się bez utrudnień. 

 

230804070022.gif
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę