Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 30 września 2023 napisz DONOS@

Srebrny Krzyż Zasługi dla Marii Dziekońskiej

Główne zdjęcie
Prezydent RP Andrzej Duda i wicestarosta Powiatu Łomżyńskiego Maria Dziekońska

Wicestarosta łomżyński Maria Dziekońska została odznaczona przez Prezydenta Rzeczpospolitej Andrzeja Dudę podczas uroczystości w Pałacu Belwederskim. Wprawdzie piątek w Warszawie był początkowo pochmurny, ale w Belwederze atmosfera wśród ponad 100 samorządowców okazała się dużo bardziej pogodna. - To były chwile radości, że zostaliśmy docenieni - mówi Pani wicestarosta.

Uhonorowani i odznaczeni przez prezydenta Andrzeja Dudę otrzymywali rozmaite medale: złote, srebrne i brązowe krzyże zasługi, krzyże komandorskie i odznaczenia na rocznicę 100-lecia odzyskania Niepodległości przez Polskę.

Łomżyńska Laureatka Srebrnego Krzyża Zasługi Maria Dziekońska ma 44 lata i jest absolwentką studiów doktoranckich w Uniwersytecie w Białymstoku. Wicestarostą powiatu łomżyńskiego została 21. listopada 2018 r. Wcześniej przez długie lata pracowała w Urzędzie Gminy w Piątnicy, gdzie była sekretarzem gminy. 

Mirosław R. Derewońko

tel. red. 696 145 146

 

230804070022.gif
Foto: Prezydent RP Andrzej Duda i wicestarosta Powiatu Łomżyńskiego Maria Dziekońska
Foto: Prezydent RP Andrzej Duda - Dzień Samorządu Terytorialnego
Foto: Wicestarosta Powiatu Łomżyńskiego Maria Dziekońska

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę