Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 11 maja 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radionadzieja.pl

Noworoczny Dar Serca VII edycja

To już siódma edycja zbiórki organizowanej przez gimnazjalistów, ich rodziców i nauczycieli na rzecz dzieci chorych i niepełnosprawnych. W niedzielę 18 grudnia od wczesnych godzin porannych do wieczora na ulicach miast i w pobliżu kościołów diecezji Łomżyńskiej kwestować będą uczniowie gimnazjów pod opieką dorosłych. Z każdym rokiem chętnych do udziału w akcji przybywa, w niedzielę po raz pierwszy o datki do puszek będą prosić gimnazjaliści w Nowogrodzie, Kolnie, Wysokiem Mazowieckiem i Szczuczynie. Cieszymy się, że akcja zatacza coraz szersze kręgi - mówi Halina Dąbrowska dyrektor gimnazjum nr 8 w Łomży.


Wszystkie prośby o wsparcie dla chorych i niepełnosprawnych dzieci powinny być kierowane do szkół, które biorą udział w akcji. Tam komisje wytypują osoby, którym będzie przyznana pomoc finansowa na zakup leków bądź materiałów potrzebnych do rehabilitacji. Zazwyczaj jest to od pięciuset do tysiąca złotych. W wyjątkowych przypadkach przyznawano dwa i pół tysiąca złotych – dodaje Halina Dąbrowska.
W poprzednich sześciu edycjach kwesty “ Noworoczny dar serca “ - “ Nie przechodź obojętnie” zebrano ponad 154-y tysiące złotych , które w całości trafiły na wsparcie leczenia dzieci chorych i niepełnosprawnych. Honorowy patronat nad akcja pełni biskup Łomżyński Stanisław Stefanek.

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę