Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 04 października 2023 napisz DONOS@

Dość wilgotny i niezbyt ciepły tydzień przed nami

Początek tygodnia w miarę ciepły. Od wtorku od zachodu przemieszczać się będzie chłodny front atmosferyczny z przelotnymi opadami deszczu i burzami. Za frontem zacznie napływać chłodniejsze i wilgotne powietrze znad Atlantyku, które pozostanie z nami do końca tygodnia.

W poniedziałek niemal w całym kraju sporo chmur, jedynie na wschodzie może popadać przelotny deszcz. Temperatura maksymalna w północno-wschodniej części kraju wyniesie około 18°C. Wiatr przeważnie słaby i umiarkowany, wschodni i południowo-wschodni.

We wtorek zapowiadana zmiana pogody. Od zachody przemieszczać się będzie front atmosferyczny, który w rejon Łomży dotrze wieczorem niosąc ze sobą przelotne opady deszczu i burze, lokalnie z gradem. W dzień ciepło, z temperaturą maksymalną 21°C. Wiatr umiarkowany i porywisty, z kierunków południowych.

Środa zapowiada się pochmurna z opadami deszczu i burzami na wschodzie kraju. W trakcie burz porywisty wiatr i lokalnie grad. Temperatura około 17°C. Wiatr słaby i umiarkowany, południowo-zachodni i zachodni, jedynie podczas burz porywisty.

W czwartek i piątek pochmurno z większymi przejaśnieniami. Przelotne opady deszczu, dość silny i porywisty wiatr. Temperatura maksymalna w czwartek około 19°C, w piątek chłodniej w granicach 15°C. W nocy temperatura poniżej 7°C.

Sobota i niedziela z umiarkowanym i dużym zachmurzeniem. Przelotne opady deszczu, a na północy kraju również burze. Chłodno, w dzień w granicach 14°C. Wiatr umiarkowany, porywisty. Na północy kraju podczas burz możliwe porywy wiatru do 60 km/h.

 

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę