Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 30 września 2023 napisz DONOS@

Warszawiacy na gościnnych występach w Łomży

Główne zdjęcie
Fot. Policja

Łomżyńscy policjanci informują o zatrzymaniu w stolicy 41 i 29-latka podejrzanych o liczne kradzieże. Mężczyźni w warszawskich i łomżyńskich sklepach ukradli kosmetyki o wartości ponad 24 tysiące złotych. Każdy z nich usłyszał po 16 zarzutów kradzieży, za co grozi do 5 lat pozbawienia wolności.

Łomżyńscy kryminalni we wtorek zatrzymali w Warszawie 41 i 29-latka podejrzanych o szereg kradzieży sklepowych. Do zdarzeń najczęściej dochodziło w stolicy oraz w Łomży i Piasecznie. Jak czytamy w komunikacie, z półek sklepowych jednej z sieci drogeryjnych znikały kosmetyki, głównie markowe perfumy. Poszkodowani straty oszacowali na ponad 24 tysięcy złotych. Zdaniem policjantów, kradzieże kosmetyków były stałym źródłem dochodu podejrzanych. Tylko jednego majowego dnia, z łomżyńskich sklepów kosmetycznych, skradziono perfumy na kwotę ponad 7 tysięcy złotych.
Pracujący nad sprawą łomżyńscy kryminalni, mając wizerunek podejrzanych, szybko ustalili tożsamość mężczyzn. Z samego rana, we wtorek - policjanci wkroczyli do ich mieszkań. 41 i 29-latek byli wyraźnie zaskoczeni wizytą funkcjonariuszy. Zebrany w sprawie materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie każdemu z nich po 16 zarzutów kradzieży. 

W czwartek decyzją sądu mężczyźni trafili na 3 miesiące do aresztu śledczego. Za kradzież kodeks karny przewiduje karę do 5 lat pozbawienia wolności.    

 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę