Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 21 lipca 2024 napisz DONOS@

Polska 2050 Szymona Hołowni przygotowuje się do wyborów

Główne zdjęcie
Podlascy koordynatorzy PL2050

Polska 2050 Szymona Hołowni w całej Polsce zainaugurowała dziś początek przygotowań do wyborów. Lider partii w Warszawie, a lokalni działacze z województwa podlaskiego w Białymstoku, a wśród nich przedstawiciele Łomży i powiatu łomżyńskiego.

Przed południem, pod pomnikiem Syrenki Warszawskiej, Szymon Hołownia ogłosił start przygotowań przed wyborami. O tej samej porze w Białymstoku lokalni działacze i sympatycy spotkali się z mediami z podobnym przesłaniem.

- Dzisiaj jest czas na to, aby pokazać i zaprosić do współpracy wszystkich mieszkańców naszego regionu, którzy będą mogli pracować z naszymi pełnomocnikami w powiatach. Polska 2050 rozbudowuje się dynamicznie i to oznacza, że szykujemy się naprawdę solidnie do wyborów zarówno parlamentarnych jak i samorządowych – mówił na rynku Kościuszki Maciej Żywno, reprezentujący w zarządzie partii województwo podlaskie. - Będziemy łączyć tą wrażliwość społeczną ruchu Polska 2050, abyśmy przy działaniach politycznych zawsze byli blisko ludzi – deklarował.

Marek Sakowicz zaprezentował lokalnych pełnomocników i przedstawicieli, wśród których byli Dariusz Domasiewicz i Zbigniew Prosiński z Łomży oraz Zbigniew Sokołowski z powiatu łomżyńskiego.

- Jako samorządowiec chciałbym, żeby Łomża też miała swój udział w szerszej polityce. Stąd nasza współpraca z Polską 2050, bo widzimy w tej partii ludzi, którzy pragną i dążą do zmian. Wierzymy, że z nimi uda nam się zmienić nasze podlaskie otoczenie – mówił Dariusz Domasiewicz. 

- Dzisiaj przed nami nowe zadanie. Chcielibyśmy zaprosić łomżanki, łomżan, którzy chcą się zaangażować w nasz ruch do kontaktu z nami – dodawał Zbigniew Prosiński.

Obaj panowie zasiadają w Radzie Miasta Łomży w Klubie „Przyjazna Łomża” i już w marcu 2021 roku podjęli współpracę z Ruchem Polska 2050 Szymona Hołowni. 

W gronie pełnomocników znalazł się także Zbigniew Sokołowski, były wójt Gminy Wizna i były wicestarosta łomżyński.

- Każda ze starszych partii psuje się od środka poprzez to, że przebijają się ludzie najsilniejsi, najbardziej cyniczni, ci, którzy rozpychają się łokciami – mówił do dziennikarzy. - Wszyscy ludzie z pasją, młodzi, nie mają szansy, żeby się zaprezentować. Myślę, że ta formacje daje takie szanse. Serdecznie zapraszam – podsumował.

Jeszcze w tym roku mają zostać wybrane władze lokalne i regionalne Partii Polska 2050 Szymona Hołowni. 

 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę