Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 04 czerwca 2023 napisz DONOS@

Zlikwidowany salon gier

Główne zdjęcie
Fot. KAS

O likwidacji kolejnego salonu gier hazardowych poinformował podlaski oddział Krajowej Administracji Skarbowej. Zabezpieczono 4 automaty i klucze.

Podlaska KAS informuje w komunikacie, że funkcjonariusze KAS z Łomży w jednym z budynków w centrum miasta, zlokalizowali działający nielegalny salon gier hazardowych. Po wejściu do lokalu wyposażonego w monitoring służący do selekcji klientów - wyjaśnia KAS - mundurowi ujawnili 4 automaty do tego typu gier. Przeprowadzone na miejscu eksperymenty kontrolne miały potwierdzić nielegalny charakter urządzeń. Przebywająca w lokalu 22-letnia kobieta została przesłuchana, a jej rola w procederze jest ustalana.

Maszyny oraz klucze i notatki dot. rozliczeń za gry znalezione podczas przeszukania, zostały zabezpieczone do wszczętego przez KAS postępowania.

Za urządzanie gier hazardowych wbrew przepisom ustawy, warunkom koncesji lub zezwolenia grozi odpowiedzialność karna: kara grzywny, kara pozbawienia wolności do lat 3, albo obie kary łącznie. Dodatkowo urządzającym nielegalne gry grozi kara pieniężna w wysokości 100 tys. zł.

 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę