Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 13 maja 2021 napisz DONOS@

Prezes Mlekovity Businessmenem Roku 2005

Dariusz Sapiński Prezes Spółdzielni Mleczarskiej MLEKOVITA został tegorocznym laureatem Nagrody Polskiego Klubu Biznesu w kategorii Businessmen Roku 2005. Jak uzasadnili organizatorzy, otrzymał ją „za zbudowanie potęgi Mlekovity - największej mleczarskiej grupy kapitałowej i wybitny wkład w rozwój polskiego mleczarstwa”.

Uroczystość wręczenia certyfikatów laureatom nagród odbyła się 15 grudnia w siedzibie polskiego Klubu Biznesu.
- Otrzymanie tego tytułu skłoniło mnie do spojrzenia wstecz na swoją drogę zawodową i uświadomiło mi, że już 25 lat pracuję dla Mlekovity i polskiego mleczarstwa. I z satysfakcją muszę Państwu powiedzieć: udało się! – powiedział Dariusz Sapiński, prezes SM Mlekovita podczas obierania certyfikatu. - Z firmy, którą zarządzam – holdingu mleczarskiego Mlekovita, dzięki latom pracy udało się stworzyć lidera branży, odnoszącego sukcesy w kraju i za granicą. Również cała polska branża mleczarska radzi sobie doskonale. Często bywam pytany o receptę na sukces. Moim zdaniem składa się na nią: ciężka praca, wizja i konsekwencja w działaniu. Taki przynajmniej przepis sprawdził się w Mlekovicie.
Dariusz Sapiński pracuje w Mlekovicie od 1979 roku, a od 1986 roku sprawuje funkcję Prezesa Zarządu. Jest zdobywcą wielu prestiżowych nagród i wyróżnień. Szefowie polskich małych i średnich firm uznali go za autorytet i najbardziej szanowanego szefa firm produkcyjnych w Polsce. Jest także laureatem tytułu Złoty Agrobiznesmen 15-lecia, a także konkursu „Indywidualność Roku – Merkury 2004” w kategorii: Menadżer. Redakcja „Rynków Zagranicznych” przyznała mi nagrodę Eurolider.
Polski Klub Biznesu jest niezależną środowiskową organizacją ludzi biznesu. Co roku przyznaje ona nagrody klubowe: Businessman Roku, Firma Roku, Produkt Roku, Marketing Roku, Debiut w Biznesie oraz Oskar Polskiego Biznesu. Laureatami Nagród Polskiego Klubu Biznesu zostają najlepsze przedsiębiorstwa, które osiągnęły długotrwały sukces i oferują produkty wysokiej jakości. Oceniane są zwłaszcza wyniki ekonomiczne: czy firma tworzy nowe miejsca pracy, czy umacnia swoją pozycję na rynku. Ważne jest także inwestowanie w rozwój, innowacyjność, a także działalność na rzecz środowiska naturalnego i postęp technologiczny. Nagradzane są firmy, które osiągnęły wysoki poziom rozwoju w kraju i za granicą.

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę