Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 11 grudnia 2023 napisz DONOS@

Wypadek na drodze do Ostrołęki

Dwa samochody osobowe zderzyły się na drodze do Ostrołęki. Jeden z nich wylądował w polu na dachu, drugi rozbity pozostał na jezdni. W tej chwili ruch jest zablokowany.

Około 17:20 na DK61 w kierunku Ostołeki zderzyły się dwa osobowe samochody. Na wysokości miejscowości Leopoldowo pod Miastkowem, prawdopodobnie podczas wyprzedzania doszło do zderzenia kia i toyoty. W wyniku czego toyota jadąca w stronę Łomży znalazła się w polu na dachu, a kia, jadąca w stronę Ostołęki, rozbita została na jezdni. Z pierwszych informacji wynika, że nikt poważnie nie ucierpiał. 

Na miejscu pracują policjanci i ustalają dokładny przebieg zdarzenia. Droga w tej chwili jest zablokowana. Policja wyznacza objazdy. 

Aktulizacja:

Ruch odbywa się na bieżąco.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto: Ślad na asfalcie po zderzeniu
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę