Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 04 października 2023 napisz DONOS@

Wyróżniony Urząd Skarbowy w Łomży

Łomżyński Urząd Skarbowy został wyróżniony w konkursie „Urząd Skarbowy Przyjazny Przedsiębiorcy" organizowany przez Business Centre Club we współpracy z Ministerstwem Finansów. Finałowa gala odbyła się 21 kwietnia 2022 r. w siedzibie BCC w Warszawie.

Konkurs chce promować wysokie standardy obsługi petentów oraz tworzenie, między administracją skarbową a przedsiębiorcami, przyjaznej atmosfery oraz relacji opartych na wzajemnej życzliwości i profesjonalizmie. W tegorocznej edycji konkursu przedstawiciele biznesu za rzetelną współpracę wyróżnili 60 urzędów. Wśród nich jest Urząd Skarbowy w Łomży, który tytuł otrzymał już po raz dwunasty. Przez rok urzędy te mogą posługiwać się tytułem „Urząd Skarbowy Przyjazny Przedsiębiorcy".

- Przedsiębiorcy są szczególną grupą naszych partnerów, ponieważ stanowią siłę napędową gospodarki. Zmieniając administrację skarbową w centrum stawiamy podatników, w tym również przedsiębiorców. Chcemy, aby każdy z nich miał poczucie, że Krajowa Administracja Skarbowa go wspiera – wskazała podczas uroczystości Anna Chałupa, zastępca Szefa KAS.

 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę