Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 09 grudnia 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radionadzieja.pl

Od lutego podwyżka cen biletów MPK w Łomży

2 złote za bilet normalny, złotówkę za ulgowy- tyle od 1 lutego przyszłego roku zapłacą mieszkańcy Łomży za przejazd autobusem MPK w granicach miasta. Podwyżka dotyczy wszystkich rodzajów biletów i wynosi średnio 10 -11 % w stosunku do dotychczasowych cen. Dziś miejscy radni 15-stoma głosami za , 2-ma przeciw i 3-ma wstrzymującymi się uchwalili wnioskowaną przez MPK podwyżkę. Przewodniczący Rady Miasta Łomży Maciej Głaz mówi, że przy podejmowaniu decyzji o podwyżce brano pod uwagę głównie zmieniające się ostatnio ceny paliwa.

W sprawie podwyżek cen biletów MPK wypowiedziały się związki zawodowe . W nadesłanym do Urzędu Miasta piśmie Zarząd NSZZ "Solidarność" nie zajął stanowiska w tej sprawie. W pismie czytamy, że związek ma na uwadze głównie dobro pasażerów, a w obliczu panującego w mieście bezrobocia podwyżki cen biletów obciążą budżety najuboższych. Zarząd łomżyńskiej "Solidarności" poinformował jednocześnie, że rozumie argumenty przedstawione we wniosku MPK.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę