Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 04 lipca 2022 napisz DONOS@

Brawa dla akordeonistów ! !

9 marca odbył się w Grajewie odbyły IX Regionalne Konfrontacje Akordeonowe. Z tarczą wrócili z nich nasi akordeoniści. I tak: w kategorii I - III miejsce zdobył Konrad Korytkowski przygotowany przez mgr Stanisława Morawskiego. W kategorii II: I miejsce zdobył Mateusz Obrycki, a wyróżnienie Alan Karasek vel Karasiewicz - obaj to uczniowie mgr Stanisława Morawskiego. I w końcu w kategorii III (najstarszej) I miejsce zdobył Paweł Jacak (uczeń mgr Wiesławy Staniszewskiej), a III miejsce Wiktor Czarnecki (uczeń mgr Piotra Komorowskiego). Najserdeczniejsze gratulacje dla uczniów i ich nauczycieli ! ! !

Konrad Korytkowski
Konrad Korytkowski
Mateusz Obrycki
Mateusz Obrycki
Alan Karasek vel Karasiewicz
Alan Karasek vel Karasiewicz
Paweł Jacak
Paweł Jacak
Wiktor Czarnecki
Wiktor Czarnecki

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę