Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 07 lipca 2022 napisz DONOS@

KONCERT DLA UKRAINY

plakat 1
plakat 1

Udział wezmą młodzi artyści ze szkoły muzycznej - zarówno utytułowani "weterani" scen polskich i zagranicznych, jak i Ci bez tytułów, ale pragnący wesprzeć naród ukraiński. Program części orkiestrowej został przygotowany samodzielnie przez młodzież (pod opieką Pani Urszuli Gosk).

W koncercie wezmą udział młodzi uczniowie z Ukrainy, ktorzy od trzech tygodni są uczniami naszej szkoły, a którzy musieli uciekać przed wojną.

W czasie koncertu będzie prowadzona zbiórka na pomoc Ukrainie do puszek Caritas.

Zapraszamy


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę