Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 22 kwietnia 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Większa produkcja, więcej pracowników w Mlekowicie

Dwa miliony litrów mleka na dobę będzie mogła przerabiać wysokomazowiecka "Mlekovita". W spółdzielni oddano do użytku już dwie nowe linie technologiczne- do produkcji mleka świeżego (w tym także w plastikowych butelkach) o wydajności przerobu 300 tys.l. mleka, i twardych serów dojrzewających o wydajności 40 ton. Wartość tych inwestycji to 50 mln zł, częściowo sfinansowanych z funduszy strukturalnych. Do końca roku w "Mlekovicie" mają zostać uruchomione jeszcze cztery nowe linie technologiczne do produkcji m.in. mlecznych napojów fermentowanych - jogurtów, kefirów i maślanki.


Dzięki najnowszym inwestycjom, zakład zwiększył zatrudnienie o 40 osób i niewykluczone, że przed końcem roku powstaną kolejne nowe miejsca pracy.

210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę