Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 22 kwietnia 2021 napisz DONOS@

ARMiR dofinansuje PEPEES

Kwotą ponad sześciu i pół miliona złotych Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa dofinansuje modernizację łomżyńskiego Pepees-u. Spółka właśnie podpisała umowę w Agencją. Do jesieni przyszłego roku Pepees ma zmodernizować zakład produkcji skrobi ziemniaczanej oraz wybudować magazyn wyrobów gotowych skrobi. Koszt całej inwestycji szacuje się na około 13 mln zł.

Łomżyński Pepees to największych w tej części kraju zakład zajmujący się przetwórstwem ziemniaków. Rokrocznie skupuje i przetwarza on około 150 tys ton tego surowca dostarczanego przez ok. 2 tys rolników.
210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę