Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 21 kwietnia 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Biskupi z Podlasia u Benedykta XVI

Ordynariusze diecezji z naszego regionu wezmą udział w rozpoczynającej się jutro wizycie ad limina apostolorum w Rzymie. Biskupi przybywają do progów apostolskich raz na 5 lat. W grupie hierarchów z naszego regionu będą m.in metropolita białostocki - arcybiskup Wojciech Ziemba, biskup łomżyński - Stanisław Stefanek, drohiczyński - Antoni Dydycz i ełcki - Edward Mazur. W ostatniej grupie polskich biskupów pielgrzymujących do Rzymu będzie 29 hierarchów. Będą reprezentować 15 diecezji. Delegacji przewodniczy Prymas Polski kardynał Józef Glemp.


Biskupi będą modlić się przy grobach św. Piotra i Pawła a także przy grobie Jana Pawła II. Odprawią nabożeństwa w czterech największych bazylikach Rzymu. Spotkają się też z papieżem Benedyktem XVI ażeby omówić najważniejsze sprawy swoich diecezji. Złożą też sprawozdania do odpoiwednich urzędów watykańskich.
210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę