Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 22 kwietnia 2021 napisz DONOS@

WOŚP także w Łomży

Główne zdjęcie
spotkanie organiacyjne

Dwa łomżyńskie sztaby przygotowują XIV Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Łomży. W niedzielę 8 stycznia po mieście będą chodzili kwestarze z puszkami, po ulicach będzie jeździł tradycyjny wesoły autobus, będą też koncerty i licytacje. Jeden sztab Orkiestry utworzono w Ekonomiku - szefuje my uczennica szkoły Kamila łada, drugim - przy ZNP, którym kieruje Teresa Polecka-Gryczan, kierownik łomżyńskiej delegatury Podlaskiego Urzędu Wojewódzkiego.

XIV Finał WOŚP w Łomży będzie miał jednak mniejszy rozmach niż poprzednie. - „Mamy mało czasu na przygotowania” – mówią zgodnie szefowe sztabów. Paweł Wadołowski, który przez lata współorganizował Finały Orkiestry, a w tym roku będzie pracował w warszawskiej centrali Fundacji Jurka Owsiaka podkreśla, że przez kilka tygodni bezskutecznie próbował namówić znajomych, by zorganizowali łomżyński sztab. - „Udało się dopiero po publikacjach prasowych” - dodaje.
Póki co szczegółów wielkiego grania nad Narwia jeszcze nie ma. Wiadomo, że na ulice wyjdą kwestarze – około 200 osób, będzie też tradycyjny harcerski wesoły autobus, pokazy ratownictwa medycznego i koncerty w auli Urzędu Wojewódzkiego. Sztabowcy chcieliby także, aby było także tradycyjne „światełko do nieba”, ale jeszcze nie wiedzą jak miało by ono wyglądać.
210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę