Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 18 lipca 2024 napisz DONOS@

Kradzież samochodu w Łomży

Główne zdjęcie
Osiedle Górka Zawadzka

Dzisiejszej nocy z osiedla Górka Zawadzka w Łomży skradziono samochód Hyundai Kona. Auto zaparkowane było na parkingu przed blokiem.

Policja potwierdza, że dziś (czwartek 27.01) wpłynęło zawiadomienie w sprawie kradzieży auta z jednego z parkingów na Osiedlu Górka Zawadzka. Skradziony samochód to Hyundai Kona z 2018 roku – informuje Urszula Brulińska z Zespołu Komunikacji Społecznej KMP w Łomży. Właściciel swoje straty wycenił na 80 tys. zł. Z przekazanych informacji wynika, że w środę około godz. 14. auto zostało zaparkowane na parkingu przed blokiem. Dziś rano stwierdzono brak pojazdu. Około godz. 9. na stanowisko kierowania KMP w Łomży wpłynęło zgłoszenie o kradzieży. 

 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę